Number of items: 349
2753530
11234
429
Óherendi virágmintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, hajszálrepedéssel.
6 000 HUF
2725552
11235
429
40000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, hibátlanl, m: 33 cm
40 000 HUF
2710861
11236
429
Herendi virágmintás, barokkos kínáló, jelzett, hibátlan, d: 30 cm
18 000 HUF
2755365
11237
429
24000
Herendi virág mintás, barokkos váza, jelzett, hibátlan, belül vízköves m:16cm, d: 18 cm
24 000 HUF
2755362
11238
429
24000
Herendi virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m:24cm, d: 20 cm
24 000 HUF
2753521
11239
429
14000
Herendi zöld Apponyi mintás gyertyatartó / lámpatest. Kézzel festett, jelzett, m:15,5 cm
14 000 HUF
2753523
11240
429
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 20 cm
12 000 HUF
2753526
11241
429
3400
Herendi csipkebogyó mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm
3 400 HUF
2753515
11242
429
3800
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott, részben aranyozott, részben arany nélkül, jelzett, 9x11 cm
3 800 HUF
2753510
11243
429
Herendi Tertia virágmintás tálka, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm
1 200 HUF
2753506
11244
429
Herendi 1943 virágmintás tálka, jelzett, kopásokkal, d: 7 cm
1 400 HUF
2753504
11245
429
Herendi Viktória mintás tálka, kopásokkal, jelzett, d: 8cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m