Military Number of items: 85
2734745
32715
429
3800
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + tervezett sapkajelvény az állományjelvénnyel azonos, tűzzománcos kivitelben, de csak 35x45mm méretben + a véglegesített tűzzománcos vöröscsillag sapkajelvény (26mm) T:1-,2
3 800 HUF
2732115
32716
429
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozat 3xklf zománcozott aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetés + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1--2-
2 400 HUF
2756657
32717
429
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés szalagsávval, tokban + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés sérült tokban T:1-,2
1 400 HUF
2755374
32718
429
2200
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU NMK 615.
2 200 HUF
2756688
32719
429
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1-,2
1 600 HUF
2753863
32720
429
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Munkásőrség" zománcozott fém sapkajelvény (33x28mm) T:1- NMK 708.
2 000 HUF
2756652
32721
429
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év" (4xklf) zománcozott kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal, tokokban T:1-,2
2 000 HUF
2756654
32722
429
Military
Numismatics
2 000 HUF
2702612
32723
429
Military
Numismatics
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:1- apró zománchiba
3 000 HUF
2742256
32724
429
Military
Numismatics
2 000 HUF
2757124
32725
429
Military
Numismatics
1972. "1957 - 1972" munkásőröket ábrázoló, felakasztható, bronzozott fém plakett eredeti tokban (133x140mm) T:2
4 000 HUF
2660065
32726
429
Military
Numismatics
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house