Military

Number of items: 85

32739.

70 000 HUF
189,70
218,75

32740.

4 000 HUF

Japán 1937. "Kínai Incidens Háborús Érem" bronz kitüntetés mellszalagon + Japán ~1940-1945. "Császári Vöröskereszt" ezüstözött fém érem mellszalagon T:2,2- Japan 1937. "Chinese Incident War Medal" bronze medal on ribbon + Japan ~1940-1945. "Emperor Red Cross" silvered metal medal on ribbon C:XF,VF
32741.

10 000 HUF

Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2 Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
32742.

6 000 HUF

Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal T:1- patina German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst)" Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU patina
32743.

10 000 HUF
10

32744.

8 000 HUF

32745.

100 000 HUF
271,00
312,50

Szovjetunió 1981. "Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. "Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956" two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU
32746.

2 000 HUF

Szovjetunió 1985. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 40. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + Ukrajna (1999-) "A Haza Védelmezője" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1,1- Soviet Union 1985. "40th Anniversary of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration on ribbon + Ukraine (1999-) "Defender of the Motherland" brass decoration on ribbon C:UNC,AU
32747.

2 000 HUF

32748.

4 000 HUF

Szovjetunió DN Ejtőernyős zománcozott fém T:1- Soviet Union ND Paratrooper enamelled metal C:AU
32749.

3 000 HUF

12db modern holland, belga fém sapkajelvény + 1db modern kanadai aranyozott, zománcozott bronz jelvény 4db felvarróval T:1,1- 12pcs of modern Dutch and Belgian metal cap badges + 1db modern Canadian filt, enamelled bronze badges with 4pcs of patched C:UNC,AU
32750.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF