Military

Number of items: 85

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618.
32703.

2 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült eredeti tokban T:2 NMK 618.
32704.

1 800 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1-,2
32705.

5 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618.
32706.

2 000 HUF

1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2-
32707.

3 000 HUF

~1960. "KISZ-ISZM" Magyar Néphadsereg ezüst fokozatú, részben zománcozott jelvénye (24x25mm) T:2
32708.

1 200 HUF

32709.

1 400 HUF

32710.

1 600 HUF

~1960-1970. "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott, festett műgyantás fém jelvény (46x27mm) T:1-
32711.

1 200 HUF

32712.

1 400 HUF

~1960-1970. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (47x37mm) T:1-
32713.

1 600 HUF

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2x) T:1- NMK 696.
32714.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF