Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 376
2753692
31172
429
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Marosits István (1943-) 1991. "Demény Pál 1901-1991" bronz plakett bronz talppal, a talpon "Vitam impendere vero - Alapította sz MSZP budapesti tanácsa" felirat olvasható (plakett: 118mm, talp: 109mm) T:1
6 000 HUF
2690000
31173
429
Numismatics
Máté István (1952-) 1983. "Rózsa Ferenc 1906-1942 / 25 éves a Rózsa Ferenc Szakközépiskola - Szeged" kétoldalas Br emlékérem (50mm) + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-,2
2 000 HUF
2691621
31174
429
Numismatics
1 600 HUF
2673864
31175
429
Numismatics
Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Az Iskoláért / Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola átépítésében kifejtett tevékenységéért" kétoldalas öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:2 a tok kissé sérült
1 600 HUF
2757224
31176
429
Numismatics
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Mikes Kelemen" egyoldalas bronz emlékérem (90mm) T:1- kis patina
6 000 HUF
2663383
31177
429
Numismatics
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Báró Fejérváry Géza" egyoldalas Br plakett (50x54,5mm) T:2 HP 3686.
5 000 HUF
2757247
31178
429
Numismatics
Nagy István János (1938-) 1941. "Széki Gróf Teleki Pál 1879-1941 / Nőttön nő tiszta fénye amint időben, térben távozik 1941.IV.3." kétoldalas öntött bronz emlékérem (78mm) T:1- patina, kis repedés
8 000 HUF
2757232
31179
429
Numismatics
Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére 1978.1.6." egyoldalas bronz emlékérem (96mm) T:1- kis karc
4 000 HUF
2751898
31180
429
7500
Numismatics
Nagy István János (1938-) "Maróthi György professzor - a Kántus alapítója / 250 éves a Debreceni Kollégiumi Kántus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~88-90mm) T:1-,2 patina
7 500 HUF
2500848
31181
429
Numismatics
Nagy István János (1938-) DN "Köszönet a munkával töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (100mm) T:1-
1 000 HUF
2756138
31182
429
Numismatics
Nagy István János (1938-) DN "Székely Bertalan" egyoldalas bronz emlékplakett (106mm) T:1- patina
7 000 HUF
2757204
31183
429
4400
Numismatics
Nagy István János (1938-) DN "József Attila - Én egész népemet fogom nem középiskolás fokon tanítani!" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house