Antique

Number of items: 122

A Flit pisztoly egy kézi pumpás rovarirtó permetezőgép, amelyet a FLIT nevű, 1928 és az 1950-es évek közepe között a legyek és szúnyogok ellen széles körben használt márkás rovarirtó szer kijuttatására használtak. Bár nevét a jól ismert márkáról kapta, a "Flit pisztoly" az ilyen típusú szórófej általános elnevezése lett. Kopott, h: 33 cm
11733.

8 000 HUF

Vadász italtartó, kézzel készített, agancs, réz, műanyag alj. 46x30 cm
11734.

24 000 HUF
65,04
75,00

Retró műanyag telefon, m: 31 cm
11735.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
11736.

20 000 HUF
54,20
62,50

Régi Kínai fatörzs váza steinzeug, jelzett: Guang xing tang. 1950 körül. m: 14 cm
11737.

10 000 HUF

Tajték pipa, korának megfelelő, h: 46 cm
11739.

3 800 HUF
10,30
11,88

1859 kilenc ágú koronás monogrammos tajtékpipa, jelzett, korának megfelelő állapotban, 8 cm
11740.

3 800 HUF
10,30
11,88
15

Retró zománc tálka, tátulján felira: Újítási Kiállítás Kecskemét 1972, hibátlan, d: 14 cm
11741.

3 000 HUF

Retró lovas fali dísztál, réz, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm
11742.

3 000 HUF

Thangka (szövet rátétre készített tibeti buddhista festmény) kb 1980-ból. 32x53 cm
11743.

10 000 HUF

Kátai Mihály (1935 - 2020): Az aranyszőrű bárány. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 10x20cm
11744.

34 000 HUF
92,14
106,25

Iparművész fogkefetartó. Fém, 14 cm
11745.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF