Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 125

31494.

1 400 HUF

31495.

2 200 HUF
5,96
6,88

31496.

2 000 HUF

Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán "CS" gravírozással (42,5mm) T:1- ph
31497.

2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II." ezüstözött bronz díjérem. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph.
31498.

2 000 HUF

31499.

8 000 HUF

Maróti Géza (1875-1941) 1908. "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club" aranyozott Br díjplakett (35x60mm) üvegezett képkeretben, alatta "Magyarország 1907-08 évi tőrvívó bajnoka" lemezplakett. Ebben az évben a magyar bajnokságot az a dr. Tóth Péter (1882-1967) nyerte, aki 1907 és 1934 között 16 magyar bajnokságot nyert (hol csapatban, hol egyéniben), illetve az 1908-as és 1912-es Olimpián is aranyéremig jutott a csapatversenyben. T:2
31500.

2 000 HUF
9

31501.

3 600 HUF
9,76
11,25

31502.

2 600 HUF
7,05

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1-
31503.

3 600 HUF
9,76
11,25

31504.

1 200 HUF

31505.

7 500 HUF
20,33
23,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF