Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 339

Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP fo., kis ujjlenyomat
31220.

8 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2011. "Rotary Kormányzói Díj Berend Richárd részére 2011" kétoldalas, aranyozott fém érdemérem "SZG" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:BU
31221.

1 600 HUF

Lesenyei Márta (1930- ) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g/0.835) T:1- Adamo SH11
31222.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz - Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42mm) T:1-
31223.

3 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979" majmot ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30,5mm) T:1-
31224.

5 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért" kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (60,5mm) T:1-
31225.

4 000 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Br emlékérem(42,5mm) + Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékéremT:2
31226.

2 400 HUF

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas, bronz emlékérem (50mm) T:1-,2
31227.

2 200 HUF
5,96
6,88

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:3
31228.

1 600 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:2- patina, ph, karc
31229.

2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1- kis ph, karc / Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:AU small edge error, scratch
31230.

5 000 HUF

31231.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF