Maps

Number of items: 121

cca 1940 Erdély és Románia térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, foltos, hajtásoknál szakadás, 104x84 cm
14234.

4 000 HUF

cca 1900 27 db katonai térkép, főként magyar területekről, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, közte több vászonra kasírozva, közte: Debrecen, Lippa, Máramarossziget, Munkács, Nagyatád, Lugos, változó, főként jó állapotban, különféle méretben
14235.

5 000 HUF
9

cca 1920-1940 8 db főként magyar katonai térkép, közte Sárvár, Oppeln, változó állapotban, különféle méretben
14236.

4 000 HUF

1940 Nyugat-Magyarország áttekintő térképe, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadások, 117x87 cm
14237.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1960-1970 Duna vízrajzi térképe Rajka és Szob között, 56 db szelvény+lapmutató+jelmagyarázat, néhány lap kissé sérült, 33,5x44 cm
14238.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1940 Magyarország kiépített közutainak távolságmutató térképe III. Szerkesztette és összeállította: vitéz Harmath Géza, vászonra kasírozva, 79x137 cm
14239.

6 000 HUF

1940 2 db erdélyi katonai térkép, Máramarossziget és Ljvov, Brassó és Beszterce, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadt, 70x100 cm
14240.

10 000 HUF

Az Északkeleti Felvidék és egyéb irredenta térképek 8 db 44x33 cm
14241.

5 000 HUF

cca 1950 Szovjetunió térképe, Bp., Offset-ny., karton, kopott, 68x93 cm
14242.

2 400 HUF

1971 Viszt György (1957-2018) "Pártoktatás, Tömegpolitika, Művészet, Köznevelés, Közegészségügy", karikatúra, akvarell-tus-ceruza, jelzett, papír, sérült, gyűrődésnyommal, 30x43 cm
14243.

2 400 HUF

1865 Julius Caesar története. Atlas. (Az első kötet térképei). Pest, 1865, Ráth Mór (Emich Gusztáv-ny.), 4 t. (színezett rézmetszetű térképek). Sérült, foltos, kissé hiányos kiadói papírborítóban, a térképek kissé foltosak, a szélükön helyenként sérültek.
14244.

3 000 HUF

cca 1960 Carta di Roma Olimpica, térkép, 68x48 cm
14245.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF