Maps

Number of items: 121

cca 1930 5 db Nagy-Magyarország térkép a Barthos-Kurucz történelmi atlaszból, M. kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 28x21,5 cm
14198.

1 400 HUF

cca 1932 Pápa, Nyíregyháza, 2 db térkép, M. Kir. "Hadik András" 4. honvéd huszárezred pecséttel, hadgyakorlat ceruzás rajzaival, mindkettő sérült, egyik kettévált, 47x63 cm
14199.

5 000 HUF

1914 Szczeczin (Stettin) város térképe - Beilage zum Stettiner Adreßbuch, 1:10 000, kisebb szakadásokkal, 73×58 cm
14200.

3 000 HUF

cca 1916 Az I. világháborús orosz hadszintér nagy méretű térképe szakadással 75x100 cm
14201.

1 200 HUF

1972 Kijev illusztrált térképe, szakadással, 59×87 cm
14202.

1 600 HUF

Stieler iskolai atlasza. Kijavította Berghaus Ármin. Magyar nyelvre fordította Gönczy Pál. Gotha, 1878. Justhus Perthes. Címlap és Figyelmeztetés" (2 dupla lap), 28 duplaméretű, színes litográf térkép. Első, magyar nyelvű kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben szép állapotban
14203.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zenta és környékének katonai térképe, vászontérkép, 57×40 cm
14204.

1 200 HUF

1968 Budapest távlati térképe, belső terület, a műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével, Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfia 82×117 cm
14205.

800 HUF

1990 A budapesti Farkasréti temető térképe, cca. 1 : 2500, Bp., Budapesti Városvédő Egyesület, 58x42
14206.

1 600 HUF

cca 1900 Szolnok-Doboka vármegye térképe, 1 : 300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 43x36 cm
14207.

1 600 HUF

1895 Budapest övezeti beosztása. Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Rajzolta: Dobrzyniecki Gergely. Kiadja: a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., Légrády-ny. Hajtva, szakadásokkal, 100x83,5 cm
14208.

7 000 HUF
18,97
21,88

1928 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 29 p
14209.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF