Maps Number of items: 121
2664831
14198
420
Maps
cca 1930 5 db Nagy-Magyarország térkép a Barthos-Kurucz történelmi atlaszból, M. kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 28x21,5 cm
1 400 HUF
2655196
14199
420
Maps
cca 1932 Pápa, Nyíregyháza, 2 db térkép, M. Kir. "Hadik András" 4. honvéd huszárezred pecséttel, hadgyakorlat ceruzás rajzaival, mindkettő sérült, egyik kettévált, 47x63 cm
5 000 HUF
2665418
14200
420
Maps
1914 Szczeczin (Stettin) város térképe - Beilage zum Stettiner Adreßbuch, 1:10 000, kisebb szakadásokkal, 73×58 cm
3 000 HUF
2664227
14201
420
Maps
cca 1916 Az I. világháborús orosz hadszintér nagy méretű térképe szakadással 75x100 cm
1 200 HUF
2665814
14202
420
Maps
1972 Kijev illusztrált térképe, szakadással, 59×87 cm
1 600 HUF
2664431
14203
420
Maps
Stieler iskolai atlasza. Kijavította Berghaus Ármin. Magyar nyelvre fordította Gönczy Pál. Gotha, 1878. Justhus Perthes. Címlap és Figyelmeztetés" (2 dupla lap), 28 duplaméretű, színes litográf térkép. Első, magyar nyelvű kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben szép állapotban
9 000 HUF
2596748
14204
420
Maps
Zenta és környékének katonai térképe, vászontérkép, 57×40 cm
1 200 HUF
2625701
14205
420
Maps
1968 Budapest távlati térképe, belső terület, a műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével, Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfia 82×117 cm 2563073
14206
420
Maps
1990 A budapesti Farkasréti temető térképe, cca. 1 : 2500, Bp., Budapesti Városvédő Egyesület, 58x42
1 600 HUF
2624220
14207
420
Maps
cca 1900 Szolnok-Doboka vármegye térképe, 1 : 300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 43x36 cm
1 600 HUF
2659186
14208
420
Maps
1895 Budapest övezeti beosztása. Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Rajzolta: Dobrzyniecki Gergely. Kiadja: a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., Légrády-ny. Hajtva, szakadásokkal, 100x83,5 cm
7 000 HUF
2666272
14209
420
Maps
1928 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 29 p
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house