Maps Number of items: 121
2666780
14150
420
Maps
1904 Szatmár vármegye térképe, 1:425 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., ragasztott, 25×34 cm
1 000 HUF
2658586
14151
420
Maps
cca 1860 Heinrich Berghaus - Daniel Völter: Karl Friedrich Vollrath Hoffman's 'Die Erde und ihre Bewohner'. Sechste, durchaus neu bearbeitete Auflage. Világatlasz 23 színes, kétoldalas térképpel. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
5 000 HUF
2664871
14152
420
Maps
1902 Budapest környékének térképe, 1 : 50.000, M. kir. állami ny., vászonra kasírozva, kissé foltos, 68x57 cm
2 000 HUF
2664916
14153
420
Maps
1884 Alt Ofen (Budapest), Zone 15 Col. XX. / Budapest északi része és környékének térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, kartonált borítóval, szakadással, foltokkal, 56,5x43,5 cm
2 000 HUF
2666233
14154
420
Maps
Torda-Aranyos vármegye térképe, 1:510 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadásokkal, 25×32 cm
1 600 HUF
2666317
14155
420
Maps
Nagyszeben és környékének katonai térképe, Zone 22 Col. XXX., 1:75 000, vászontérkép, 38×53 cm
1 600 HUF
2666339
14156
420
Maps
Budapest térképe tizennégy kerület, utcajegyzékkel és kerületi útmutatóval, 41×49 cm
1 600 HUF
2666265
14157
420
Maps
1927 A Pilis- és Börzsöny-hegység turistatérképe, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, vászontérkép, 52,5×49 cm
1 600 HUF
2654850
14158
420
Maps
1940 Csonka Magyarország áttekintő térképe, 87x117 cm
4 000 HUF
2654971
14159
420
Maps
1929 Debrecen térképe, kiadja Antalfy József, 49,5x34 cm
5 000 HUF
2654966
14160
420
Maps
cca 1940 Kolozsvár térképe, hajtásoknál kis szakadások, 41x59 cm
5 000 HUF
2654857
14161
420
Maps
1920 Debrecen belterületének térképe, ragasztásokkal, 59x47 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house