Watches
Number of items: 54
2646630
11832
419
Watches
CERTINA Club 2000 mechanikus szerkezet, arany színű, fém csattal, működik, kopott, működik d:34mm
10 000 HUF
2642942
11833
419
Watches
Ezüst (Ag) másodpercmutatós zsebóra, tisztításra szorul, jár, jelzett, kopott, számlapon minimális sérülés, d:50mm, bruttó: 85,41 g
12 000 HUF
2643031
11834
419
Watches
Mechanikus stopper óra fém, működik.
2 000 HUF
2642941
11835
419
48000
Watches
Longines mechanikus modern zsebóra új állapotban, óralánccal, minimális kopásnyomokkal, szép állapotban / Longines modern mechanic pocket watch.
48 000 HUF
2644062
11836
419
Watches
Ezüst (Ag) Remontoir zománcos női zsebóra, átalakított, sérült, nem jár, jelzett. D: 35mm
6 000 HUF
2643310
11837
419
Watches
Onsa mechanikus, barna bőrszíjas férfi karóra, csavaros hátlappal, korának megfelelő állapotban. d: 34mm, működik.
10 000 HUF
2643309
11838
419
Watches
Tissot férfi quartz karóra, karcokkal, dátumkijelzős, működik, d:35mm
12 000 HUF
2622541
11839
419
Watches
MOM retró ébresztős asztali óra, fém, kopott, rozsdafoltokkal, 9x9 cm
1 200 HUF
2434086
11840
419
Watches
1 db retro mechanikus utazó óra (javításra szorul) és egy db quartz szerkezetű asztali óra. m: 5,5 cm és 3 cm
1 200 HUF
2622471
11841
419
Watches
UMF Ruhla retró német asztali óra, fém, kopottas, 8,5x7,5 cm
1 400 HUF
2622529
11842
419
Watches
MOM retró kisméretű ébresztőóra / vekker, fém, kopott, kisebb rozsdafoltokkal, sérüléssel, 9x7 cm
1 200 HUF
2619627
11843
419
Watches
Curren quartz férfi karóra, működik, d: 42mm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m