Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 297

Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30927.

1 000 HUF

Lapis András (1942- ) 1983. "Radnóti Gimnázium 30 éves évforduló 1953-1983 Szeged" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1-
30928.

6 000 HUF

Lapis András (1942- ) 1983. "Somogyi Károly könyvtáralapító 1811-1888 / 100 éves a Szegedi Somogyi Könyvtár 1883-1983" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-
30929.

6 000 HUF

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF7
30930.

1 400 HUF

Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30931.

800 HUF

Lazarovszky László 1986. "Kaposvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE43
30932.

3 400 HUF
9,21
10,63

Lazarovszky László 1986. "Zalavár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE42
30933.

6 000 HUF

Lazarovszky László 1987. "Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 kis patina Adamo KE46
30934.

3 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem (35,96g/0.925/42,5mm) T:3 ph., ü., karc
30935.

7 500 HUF
20,33
23,44

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár dísztokban (31,35g és 31,34g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina
30936.

18 000 HUF
48,78
56,25

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1
30937.

1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
30938.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF