Number of items: 304

17991.

3 000 HUF

Hegedűs Gyula: Komédia. Bp., 1914., Szerzői kiadás,(Tolnai-ny.), 238+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17992.

800 HUF

Ignotus Hugó: Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17993.

1 000 HUF

17994.

1 000 HUF

17995.

300 HUF
0,81
0,94

17996.

1 200 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17997.

800 HUF

17998.

2 200 HUF
5,96
6,88

Écsy Ödön István Dr.: Csokonai és Csurgó. A Debreceni Múzeumbarátok Köre 3. szám. Debrecen, 1940, Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17999.

800 HUF

Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp., Dick Manó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18000.

800 HUF

Fekete István: Barangolások. Elbeszélések. Csergezán Pál rajzaival. Bp., Móra, 1968. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
18001.

1 000 HUF

18002.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF