Number of items: 39
2864321
11046
40
36000
Zsolnay alapmázas váza. "Kopjás váza" Formaterv Török János. Jelzés nélkül, hajszálrepedéssel. m: 34 cm
36 000 HUF
2864322
11047
40
30000
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
30 000 HUF
2864323
11048
40
36000
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
36 000 HUF
2864330
11049
40
100000
100 000 HUF
2851007
11050
40
Zsolnay eozin mázas asztali névjegytartó, három figurális keselyű díszítménnyel, jelzett, hibátlan, 1920-30 körül, 17,5x14x11 cm
20 000 HUF
2843074
11051
40
22000
Zsolnay modern ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis kopásokkal, m: 22,5 cm
22 000 HUF
2875845
11052
40
Antik Zsolnay gyufatartó, korának megfelelő sérülésekkel, 1900 körül, m: 5 cm
12 000 HUF
2852118
11053
40
240000
Herendi Viktória porcelán teás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!
240 000 HUF
2854407
11054
40
60000
Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36,5 cm
60 000 HUF
2851015
11055
40
20 000 HUF
2851606
11056
40
60000
Herendi Hadik huszár, tervező: Kisfaludy Strobl Alajos. Színesen festett porcelán. kardja restaurált. Jelzett. m: 40 cm
60 000 HUF
2864331
11057
40
30000
Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett: Lux Elek, herendi jelzést nem találtam, apró gyáritűzrepedéssel, m: 21 cm.
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m