Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 242

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Dr. Soós Gyula / medve" Br. emlékérem (75mm) T:1- kis patina
30667.

5 000 HUF

Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:2
30668.

4 000 HUF

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" Br emlékérem (43mm) T:1-
30669.

3 000 HUF

Metky Ödön (1906-1985) 1960. "Dr. Csapody István professzor / Főorvosi működésének emlékére - 1924-1960" Br emlékérem (103mm) T:2
30670.

2 200 HUF
5,96
6,88

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Délalföldi Tégla- és Cserépipari Vállalat" Br emlékérem (99mm) T:2
30671.

1 600 HUF

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Báró Fejérváry Géza" egyoldalas Br plakett (50x54,5mm) T:2 Hungary 1909. "Baron Géza Fejérváry" one-sided Br plauqe. Sign.: Gyula Murányi (50x54,5mm) C:XF HP 3686.
30672.

5 000 HUF

Murányi Gyula (1881-1920) 1910. "Mikszáth Kálmán" Br egyoldalas emlékérem (40mm) T:3 HP 3693.
30673.

3 800 HUF
10,30
11,88

Murányi Gyula (1881-1920) 1914. "Borászati és Pincegazdasági Gépek és Eszközök Kiállítása / József Főherceg védnök" ezüstözött Br plakett (58x85mm) T:2- ph.
30674.

9 000 HUF
24,39
28,13

30675.

2 400 HUF

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1- kis patina
30676.

6 000 HUF

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében / Turul" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (600/305), díszdobozban (70mm) T:1-
30677.

3 600 HUF
9,76
11,25

30678.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF