Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 27

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Ferenc József 1848-1916" Ag emlékérem (20,09g/0.333/39mm) T:PP kis patina
30973.

1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Károly Róbert 1308-1342" Ag emlékérem (20,17g/0.333/39mm) T:PP
30974.

1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / IV. "Második honalapító" Béla 1235-1270" Ag emlékérem (20,20g/0.333/39mm) T:PP
30975.

1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Ferdinánd 1619-1637" Ag emlékérem (20,79g/0.333/39mm) T:PP
30976.

1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Anjou Mária 1382-1395" Ag emlékérem (20,06g/0.333/39mm) T:PP
30977.

1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Géza 1141-1162" Ag emlékérem (20,29g/0.333/39mm) T:1 (PP) peremén kopás
30978.

1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Bajnok Béla 1060-1063" Ag emlékérem (20,28g/0.333/39mm) T:PP
30979.

1 600 HUF

DN "Magyar tallérok utánveretben - Rákóczi féltallér 1706" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP felületi karc
30980.

3 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" peremen jelzett Ag érem, "COPY" jelzéssel (20,12g/0.999/40mm) T:PP USA ND "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" commemorative Ag medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20,12g/0.999/40mm) C:PP
30981.

4 000 HUF

Franciaország ~1970. "Le Tresor des Monnaies Anciennes (Az ősök kincstára)" egyoldalas fém utánveret érme hátoldalon névérték és az évjárat feltüntetésével + "Le Tresor des Monnaies Antiques (Az antikvitás kincstára)" egyoldalas fém utánveret érmék hátoldalon névérték és az évjárat feltüntetésével (2x) + "Le Tresor des Pirates (Kalózok kincstára)" egyoldalas fém utánveret érme, hátoldalon névérték és az évjárat megnevezésével + "Le Tresor des Rois de France (A Francia Királyság kincstára)" gyoldalas fém utánveret érmék hátoldalon névérték és az évjárat feltüntetésével (5x) T:2
30982.

1 400 HUF

Franciaország ~1970. "Le Tresor des Pirates (Kalózok kincstára)" egyoldalas fém utánveret érmék, hátoldalon névérték és az évjárat megnevezésével (16x) + 2db "Le Tresor des Pirates (Kalózok kincstára)" pecsétnyomó T:2
30983.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kanada DN "1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP" peremen jelzett Ag, "COPY" jelzéssel (20g/0.999/40mm) T:PP Canada ND "1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP" Ag commemorative medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20g/0.999/40mm) C:PP
30984.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF