Number of items: 148
1914272
11144
357
Herendi Kitty mintás tál és 8 db mini tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm (8×) és 26×26 cm
18 000 HUF
2050226
11145
357
3400
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:24,5 cm
3 400 HUF
2048321
11146
357
Zsolnay porcelán süni, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
1 400 HUF
2047608
11147
357
Zsolnay pillangómintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, 8×8×4 cm
2 000 HUF
2047808
11148
357
Zsolnay vízhordó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
6 000 HUF
2050884
11149
357
Zsolnay tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d:12 cm
1 000 HUF
2050503
11150
357
Zsolnay váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 19 cm
1 600 HUF
2054112
11151
357
Zsolnay pillangó mintás váza és tál bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, 16 cm
3 600 HUF
2052489
11152
357
Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásokkal, karcolásokkal, m: 7 cm
4 000 HUF
2052475
11153
357
Zsolnay eozin mázas hamutál, jelzett, apró kopásokkal, d: 15 cm
5 000 HUF
2052626
11154
357
11000
Zsolnay virág mintás falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:29,5 cm
11 000 HUF
2052822
11155
357
cca 1890 Zsolnay virágos csésze+alj, kézzel festett, jelzett (családi), kopásokkal, lepattanással, d:7 és 13 cm, m:6,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m