Number of items: 148
2048905
11252
357
Csodaszarvas, fehér mázas porcelán figura, jelzés nélkül, máz alatti repedésekkel, 30×29 cm
2 000 HUF
2048908
11253
357
2 db felirat nélküli porcelán tábla, fehér mázas, jelzés nélkül, 10×24 és 28×35 cm
3 600 HUF
1218835
11254
357
Fiatal fiú, bisquit porcelán figura, jelzés nélkül, sérült, m: 19 cm
2013974
11255
357
Jelzett halas gyertyatartó párban, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm (2×)
2 000 HUF
1964755
11256
357
2026866
11257
357
3400
3 400 HUF
1961394
11258
357
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
1 600 HUF
2018846
11259
357
Jelzett (MCF) teás csésze és alj, matricás, apró kopásnyomokkal,
2 000 HUF
2018932
11260
357
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm
2 000 HUF
1470217
11261
357
1 200 HUF
1970639
11262
357
Jelzett dísz szamovár, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, hiányos, m:21 cm
1 000 HUF
1904520
11263
357
Furulyázó, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m