Number of items: 165

Aquincumi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11244.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kispesti porcelán bonbonniere 9 cm Jelzett.
11245.

1 400 HUF
13

Aquincumi rózsás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 27,5 cm
11246.

1 800 HUF

Drasche bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 10,5 cm
11247.

1 000 HUF

Kalocsai porcelán falitányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 24,5 cm
11248.

1 000 HUF

cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm
11249.

50 000 HUF
135,50
156,25

Drasche hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen: 22 db
11250.

16 000 HUF
43,36
50,00

Victoria ékszeres dobozka, matricás, kopott, jelzett,  m:5 cm, 8×5 cm
11251.

2 000 HUF

Francia Sarreguemines fajansz fűszertartó só-bors tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszál repedéssel, 8,5×7,5 cm
11252.

2 000 HUF

Heinrich Villeroy&Boch áttört virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×12×3 cm
11253.

1 000 HUF

Vienna - Schönbrunn falra akasztható porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11254.

1 000 HUF

Metzler Ortloff porcelán kisfiú síléccel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11255.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF