Number of items: 90
1855647
11187
332
Curtea de Arges El Marwa padon iszogató férfia, kézzel festett, gyári repedéssel, jelzett, m:19 cm
1 200 HUF
1857036
11188
332
Villeroy & Boch évszakok dísztányérok, matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm (4×)
4 000 HUF
1857587
11189
332
2 db virágszirmos csengő pár ( 2db), kézzel festett, jelzés nélkül, m:8 cm (2×)
1 000 HUF
1852936
11190
332
Reichenbach kínáló tálak ( 2db), matricás, jelzett, enyhe kopással, 38×15 cm és 25×25 cm
8 000 HUF
1852526
11191
332
Oscar Schlegelmilch bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 10 cm
1 000 HUF
1854890
11192
332
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett(utólag), jelzett, egyik csészealjon csorbával
10 000 HUF
1854884
11193
332
Oscar Schlegelmilch kosár és áttört tál, kézzel festett (utólag), jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm, 35×22 cm
8 000 HUF
1856508
11194
332
24000
Franz Dorfl Studio Vienna díszdoboz, részben kézzel festett, jelzett (R.Ibl), apró hajszál repedéssel, m:10 cm, d:18 cm
24 000 HUF
1851631
11195
332
Josefina Loučky keleti motívumos dekoratív tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 17,5 cm
1 200 HUF
1859304
11196
332
5500
1977 Villeroy & Boch karácsonyi dísztál, biszkvit, jelzett, hibátlan, saját dobozában, d: 29 cm
5 500 HUF
1856213
11197
332
Thun csehszlovák mokkás készlet, kiöntővel, csészékkel, csészealjakkal, matricás, jelzett
2 000 HUF
1836014
11198
332
2 Asbach porcelán kupa és tányér 11 cm, d: 16 cm. Matricás, jelzett, hibátlan
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m