Books: Other rarities Number of items: 339
1852380
17528
332
Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. Színes, rajzos kiadói papírborítóban, a borítón kis folttal, a gerincen kis szakadással.
1 200 HUF
1855472
17529
332
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. Bp., 1943, Officina. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1852367
17530
332
Simon V. László: Bodicsek. 1. harmad. Ellenszélben. Bp.,2014, Szerzői kiadás, (Starkiss Kft.) Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
1 400 HUF
1836894
17531
332
Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Bibliofil kiadás, 1092. sz. sorszámozott példány. Halinakötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1836850
17532
332
Arany János: Őszikék. Bp., 1894, Ráth Mór. Ajándékozási bejegyzéssel.Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1 800 HUF
1836860
17533
332
Móricz Zsigmond: Kerek Ferkó. Bp., 1913, Athenaeum. Aranyozott gerincű vászonkötésben. 1836903
17534
332
Hohenauer Ignác: Erzsébet. Történeti beszély. Pest, 1865, Lauffer Vilmos. Kissé kopott vászonkötésben. 1832632
17535
332
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt felvonásban. A szerző életrajzával. Kiadta Horváth Döme. Kecskemét, 1856, Szilády Károly, 1 t.+XVI+164 p. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
2 000 HUF
1857316
17536
332
1 200 HUF
1821358
17537
332
Németh László: Kisebbségben. Tanu könyvtár 1. Kecskemét, [1939], Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
1 000 HUF
1788204
17538
332
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, "Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
1821362
17539
332
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house