https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 492
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1780614
16611
327
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vidor Marcel: A csóktól a gyermekig. Egy asszony naplójából. Bp., é.n, Aesopus. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1779317
16612
327
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót: Környei Attila. Bp.,1991, IKVA. Kiadói velúr-kötés, kiadói karton védőtokban, jó állapotban. Számozott (2000/0524.) példány.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1779387
16613
327
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szőnyi Sándor: Széthulló világ. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1779716
16614
327
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai. Fordította: Kerekes Elza. A versbetéteket Sándor László fordította. Róna Emy rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1975, Móra-Kárpáti. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1779101
16615
327
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ernyes Mihály: Fejezetek a rendőrség történetéből. Pécs-Baranya 1952-ig. Bp.,1996, Police Press Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1781302
16616
327
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rendőrség 1993. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1994, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1781284
16617
327
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rendőrség 1995. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1996, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1781270
16618
327
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rendőrség 1999. Szerk.: dr. Dutka Antal. Bp.,2000, Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1781313
16619
327
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rendőrség 2004. Szerk.: Németh Lajos. Bp.,2005,Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1727491
16620
327
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Regény. Fordította: Visi Imre. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 285+2 p. Második kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett piros egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1763468
16621
327
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1763568
16622
327
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty Mihály összes költői művei II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment