Number of items: 492

Engels: A természet dialektikája. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé kopotas állapotban.
16454.

1 000 HUF

Kosztolányi Dezső két műve:  Aranysárkány. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült gerinccel.   Tengerszem. 77 történet. Bp., 1936, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel. Első kiadás.
16455.

1 200 HUF

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. I-III. rész. (egybekötve). I.rész: Stefferl. II.rész: Gróf Széchenyi István. III.rész: A legnagyobb magyar. Bp.,1936,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval.
16456.

1 000 HUF

16457.

2 000 HUF

16458.

2 800 HUF

16459.

1 000 HUF

16460.

10 000 HUF

16461.

26 000 HUF
70,46
81,25

16462.

800 HUF

16463.

100 HUF
0,27
0,31

16464.

800 HUF

16465.

100 HUF
0,27
0,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF