Books: Religion Number of items: 66
1760572
16069
323
Books: Religion
Perlen der Andacht. Gebete und Andachten füt katholische Christen. Wien, New York, 1902, Steinbrener. Kiadói bakelit kötés, belsejében kereszttel, csont kapoccsal, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
1795589
16070
323
Books: Religion
Sántha Károly: Buzgóság könyve. Bp., 1888. Luther Társaság. Egészbőr kötésben.
1 200 HUF
1795624
16071
323
Books: Religion
Fő tiszteletű 's nagy tudományú Tóth Ferentz úrnak [...]. Veszprém, 1828, Számmer Alajos. Papírkötés, kopottas állapotban.
3 000 HUF
1119417
16072
323
Books: Religion
18 000 HUF
1792387
16073
323
Books: Religion
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincen szakadással
3 600 HUF
1795919
16074
323
Books: Religion
Dr. Kováts J, István: A keresztyénség és a társadalmi kérdések. Református egyházi könyvtár XVII. kötet. Debrecen, 1933, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos borítókkal
1 200 HUF
1792116
16075
323
Books: Religion
3 000 HUF
1790207
16076
323
Books: Religion
Sántha Károly: Őrangyal. Imakönyv protestáns ifjak és leányok, különösen konfirmáltak számára. Bp., 1896, Hornyánszky. Aranyozott egészvászon kötés, foltos, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
1791880
16077
323
Books: Religion
1 200 HUF
1653358
16078
323
Books: Religion
1 600 HUF
1731266
16079
323
Books: Religion
A mai katolikus irodalom kincsesháza I-II. kötet, Bp., é.n. Vigilia Antiqua Nyomdai és Irodalmi Rt. kiadása, kiadói egészvászon kötésben,
2 000 HUF
1775625
16080
323
4600
Books: Religion
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house