Books: Religion Number of items: 60
1676404
15879
313
Books: Religion
1 000 HUF
1651720
15880
313
Books: Religion
1676406
15881
313
Books: Religion
Prónai Antal: Kis barátaimnak. Bp., 1899. Athenaeum. UÖ: Futó Csillagok. Bp., 1903. Szt. István Társulat. Mindkét kötet egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1712869
15882
313
Books: Religion
Boroviczény Nándor: A katholikus hitszónoklás tankönyve. Bp., 1911, Stephaneum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1718165
15883
313
Books: Religion
7 db régi bőrkötéses imakönyv
3 000 HUF
1653358
15884
313
Books: Religion
2 400 HUF
1621622
15885
313
Books: Religion
Boldogasszony. Szerk.: Antall István - Sárba Katalin. Bp., 2012, Forrás Galéria. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1651516
15886
313
Books: Religion
1702565
15887
313
Books: Religion
Kmoskó Mihály: Az iszlám. A Magyar Szemle Kincsestára 17. sz. Bp., 1929, Magyar Szemle Társaság. Papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1684353
15888
313
Books: Religion
Az újszövetség könyvei. Károlyi Gáspár fordítása és Czeglédy Sándor revíziója nyomán a görög eredetiből fordította a Magyar Bibliatanács Újszövetségi Szakbizottsága. Próbakiadás. Bp.,1956, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje-Evangélikus Egyház-Szabadegyházak Szövetsége. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
1 200 HUF
1629904
15889
313
Books: Religion
1 200 HUF
1614522
15890
313
Books: Religion
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house