Number of items: 116

Delfti plakett és holland papucs, plaketten hajszálrepedés, 10×10 cm, 7×5 cm
11229.

1 400 HUF

Wedgood tálka (3db), részben kézzel festett, kopott, jelzett, d:12 (2×), d: 16 cm
11230.

1 200 HUF

Villeroy & Bosch szecessziós falitál, kézzel festett, jelzett, kopott, kis lepattanással, d: 30 cm
11231.

10 000 HUF

Luneville francia fajansz tál, levonóképes, jelzett, lepattanással, 30x30 cm
11232.

5 000 HUF

Ironstone angol porcelán reggeliző készlet, összesen 8 db, matricás, jelzett, hibátlan
11233.

1 600 HUF

Eit levonóképes süteményes tányér ( 4db) egyiken lepattanás és egy mélytányér, d:19,5 cm, d:22 cm
11234.

2 000 HUF

Metzler & Ortloff kiscsibék és a trombitáló kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, h:8 cm
11235.

2 000 HUF

Sevres lányka porcelán büszt, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 8 cm
11236.

1 000 HUF
31

11237.

24 000 HUF
65,04
75,00

Pirkenhammer és Ilmenau hiányos készlet és tálka, matricás, jelzett, hibátlan m:9-20 cm, d:15 cm
11238.

3 000 HUF

11239.

1 000 HUF

Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11240.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF