Military

Number of items: 47

31268.

2 000 HUF

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 ph. Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF edge error NMK 429.
31269.

1 800 HUF

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalaggal, a jelvény egy darabból van, alapítási év nélkül T:2  Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration with ribbon, the decoration made from one piece, without founding date on reverse C:XF  NMK 443
31270.

2 000 HUF

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, nem saját tokban T:2  / Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration on ribbon with with thin ribbon, not in original case C:XF NMK 528.
31271.

6 000 HUF

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem, mellszalaggal, eredeti tokban (38mm) T:2  NMK.: 701.
31272.

1 000 HUF

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem kopottas mellszalaggal (38mm) T:2  NMK.: 701.
31273.

500 HUF
1,36
1,56

1966. "MN Lőverseny GPI. Felbukkanó Csapat III. 1966" részben zománcozott fém díjplakett, eredeti tokban, mellette "Hadsereg Bajnokság" zománcozott fém jelvény sérült tűvel, "Az Egység Élenjáró Katonája" zománcozott fém jelvény T:2
31274.

1 000 HUF

DN "Cserkészbolt BP V Nagy Sándor utca 6." fém felvarró két lyukkal (30mm) T:2-
31275.

2 000 HUF

Franciaország 1972. "Az Idegenlégió 2. ezrede - újraalakulás" ezüstözött, jelzett Br emlékérem eredeti, sérült tokban (60mm) T:2 France 1972. "2e Régiment Étranger - Reconstitution" silvered, hallmarked Br commemorative medal in original, damaged case (60mm) C:XF
31276.

2 000 HUF

Német Államok / Poroszország 1864. "Dán háború emlékérem harcolóknak" Br kitüntetés nem eredeti szalaggal (29mm) + 1871. "1870-71-es Hadjárat emlékérem harcolóknak" Br kitüntetés (2x) egyik nem eredeti szalaggal, a másik letört füllel (29mm) T:2,3 ph. German States / Prussia 1864. "Prussian Denmark War Medal for Combatants" Br decoration with not original ribbon (29mm) + 1871. "Prussian War Merit Medal for Combatants 1870-1871" Br decoration (2x) one with not original ribbon, the other without ear (29mm) C:XF,F edge error
31277.

2 000 HUF

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-  German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration without ribbon C:XF,VF
31278.

5 000 HUF

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2,2- German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF,VF
31279.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF