Books: Religion

Number of items: 40

Magyarok fénye. Öregbetűs ima- és énekeskönyv. Bp., 1943, Magyar Kórus. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15460.

1 000 HUF

Johann Emanuel Veith: Jesus meine Liebe. Ein gebetbuch för katholiken. Wien, é.n., Franz Riedl. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félbőr kötés, megviselt állapotban. a kötés táblák belseje és a védőlapok viseltesek, a címkép részben kijár, német nyelven./ Hal-leather-bindin, the cover is worn, the inside of the cover and the shieldpages damaged, the frontispiece is comming out, in poor condition, in german language.
15461.

1 200 HUF

cca 1930 Vegyes vallási könyv tétel: imafüzetek, zsoltároskönyvek, stb., összesen kb. 20 db
15462.

1 000 HUF

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Bp., [1928], Szent István Társulat. Javított kartonált papírkötésben, karton tokban, jó állapotban.
15463.

1 000 HUF

Újszövetség - Zsoltárok - Példabeszédek. Bp., 1998, Magyarországi Gedeon Társaság. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15464.

1 000 HUF

15465.

800 HUF

Magyar Katolikus Lexikon. Főszerk.: Diós István. 1-6. köt. Bp., 1993-2001, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15466.

3 000 HUF

15467.

12 000 HUF

Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
15468.

2 000 HUF

15469.

10 000 HUF

15470.

2 600 HUF
7,05

Új lelki manna. Szerk.: Meiszermann Ignác. Bp. - New York, [1930], Steinbrener Keresztély János. Bőrkötésben, jó állapotban.
15471.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF