Art-ceramics

Number of items: 30

11040.

1 000 HUF

4 db városokat ábrázoló kerámia plakett. Fejér, Sopron, Fertőrákos,
11041.

800 HUF

Karvaly szobor, mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm
11042.

4 000 HUF

Dekoratív, San Marino várát formázó mázas kerámia folyadéktároló, rajta műanyag csappal, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
11043.

1 000 HUF

Vidám motívumos mázas kerámia kancsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11044.

800 HUF

Fazekas váza, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett, m:22 cm
11045.

1 000 HUF

Repesztett mázas kerámia váza, lepattanással, m: 18 cm
11046.

1 000 HUF

Kerámia tárgyak: párologtató, gyertyatartó, tál, egyik jelzett ( Kis Z), apró máz hibákkal, összesen: 3 db, m:7 és 11 cm, d:21 cm
11047.

900 HUF
2,44
2,81

Irizáló nagyméretű patikai kerámia mozsár, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 35,5 cm + törő, javított, h: 22 cm
11048.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kerámia gyümölcstartó, kézzel festett díszítéssel, jelzett, apró lepattanással, d: 30 cm, m: 15 cm
11049.

5 000 HUF

Japán dísztál, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, d:42 cm
11050.

4 000 HUF

11051.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF