Photo Number of items: 451
1444221
12344
280
Photo
1980 Vasutasok Szakszervezete Ifjúsági Kamarakórusa, kistabló 30 nevesített portréval, 24x30 cm
1 400 HUF
1444127
12345
280
Photo
1937 Állami magyar reálgimnázium, kistabló nevek nélkül, Horn műterméből (Nyitra), 16,5x21 cm, karton 30x34 cm
1 600 HUF
1444118
12346
280
Photo
1947 Győr, Kereskedelmi középiskola végzett növendékei, kistabló 52 nevesített portréval, 17x22,5 cm, karton (sérült) 24,5x33 cm
1 600 HUF
1443664
12347
280
Photo
1976 Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium kistablója 50 nevesített portréval, 24x30 cm
1 600 HUF
1443661
12348
280
Photo
1980 Budapest, Irinyi János Vegyipari Szakközépiskola kistablója 48 nevesített portréval, 24x30 cm
1 600 HUF
1440929
12349
280
Photo
Vysoké Tatry. Die Hohe Tatra. A Magas-Tátra. Késmárk, 1925, Verlag Turistik und Alpinismus. Karl Streer (1892-1971) csehországi német fényképész 12 db fényképe, képjegyzékkel, kicsit sérült mappába rendezve.
3 000 HUF
1445317
12350
280
Photo
cca 1880-1940 18 db nagyméretű iskolai tabló és csoportkép budapesti, I. és II. kerületi iskolákból
4 000 HUF
1442840
12351
280
Photo
4 db különféle fotó: Nagy Imre, Városliget, stb., egy részük modern nagyítás, különböző méretben
1 200 HUF
1442860
12352
280
Photo
cca 1920-1940 Bálozók és elsőáldozók, 2 db csoportkép, hátuljukon pecséttel jelzettek, 17,5×23 cm
1 200 HUF
1340358
12353
280
Photo
cca 1910-1920 Markup Béla szobrászművész vadászt ábrázoló kútdísze, jelzetlen fotó, 24x17 cm
1 400 HUF
1444188
12354
280
Photo
1974 Lyon, vacsora a Sertésorvosok 3. Világkongresszusán, feliratozva, hátulján pecséttel jelzett, 18×24 cm
1 200 HUF
1444375
12355
280
Photo
1930 a Szarvasi Öregdiákok Szövetsége összejövetele, Sass felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house