Photo

Number of items: 451

1980 Vasutasok Szakszervezete Ifjúsági Kamarakórusa, kistabló 30 nevesített portréval, 24x30 cm
12344.

1 400 HUF

1937 Állami magyar reálgimnázium, kistabló nevek nélkül, Horn műterméből (Nyitra), 16,5x21 cm, karton 30x34 cm
12345.

1 600 HUF

1947 Győr, Kereskedelmi középiskola végzett növendékei, kistabló 52 nevesített portréval, 17x22,5 cm, karton (sérült) 24,5x33 cm
12346.

1 600 HUF

1976 Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium kistablója 50 nevesített portréval, 24x30 cm
12347.

1 600 HUF

1980 Budapest, Irinyi János Vegyipari Szakközépiskola kistablója 48 nevesített portréval, 24x30 cm
12348.

1 600 HUF

Vysoké Tatry. Die Hohe Tatra. A Magas-Tátra. Késmárk, 1925, Verlag Turistik und Alpinismus. Karl Streer (1892-1971) csehországi német fényképész 12 db fényképe, képjegyzékkel, kicsit sérült mappába rendezve.
12349.

3 000 HUF

cca 1880-1940 18 db nagyméretű iskolai tabló és csoportkép budapesti, I. és II. kerületi iskolákból
12350.

4 000 HUF

4 db különféle fotó: Nagy Imre, Városliget, stb., egy részük modern nagyítás, különböző méretben
12351.

1 200 HUF

cca 1920-1940 Bálozók és elsőáldozók, 2 db csoportkép, hátuljukon pecséttel jelzettek, 17,5×23 cm
12352.

1 200 HUF

cca 1910-1920 Markup Béla szobrászművész vadászt ábrázoló kútdísze, jelzetlen fotó, 24x17 cm
12353.

1 400 HUF

1974 Lyon, vacsora a Sertésorvosok 3. Világkongresszusán, feliratozva, hátulján pecséttel jelzett, 18×24 cm
12354.

1 200 HUF

1930 a Szarvasi Öregdiákok Szövetsége összejövetele, Sass felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
12355.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF