Books: Travelling, cities

Number of items: 155

Entz Géza, Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942 Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 44 táblával és 67 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, a vászon két helyen enyhén foltos.
13017.

6 000 HUF

Földrajzi témájú nyomtatványok: Magyar Földrajzi Irodalom, 1948 A Magyar Állami Földtani Intézet jelentése, Adatok a magyar barlangkutatás történetéhez, 3 orosz földrajzi nyomtatvány, Barlangvilág c. újság egy száma
13018.

1 000 HUF

Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Budapest, É.N., Dante kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 286 p. A  gerince picit foltos, de ezt leszámítva jó állapotban.
13019.

1 000 HUF

Carveth Wells: A maláji dzsungelben. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Fordította: Halász Gyula. Budapest, É.N. , Dante Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 202 p. A szerző eredeti felvételeivel, és két térképpel. Jó állapotban!
13020.

1 000 HUF

13021.

3 000 HUF

A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13022.

900 HUF
2,44
2,81

13023.

1 000 HUF

13024.

1 800 HUF

Franz E. Anders: A zöld pokolban. Filmgéppel Északbraziliában. Bp., Stádium. 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Gerince kissé kopottas.
13025.

1 000 HUF

13026.

2 800 HUF

13027.

6 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
13028.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF