Books: History Number of items: 122
1254622
13191
280
Books: History
3 600 HUF
1444102
13192
280
Books: History
1956 plakátjai és röplapjai. Október 22. - november 5. Szerk.: Izsák Lajos, Szabó József, Szabó Róbert. Budapest, 1991, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1440434
13193
280
Books: History
1 000 HUF
1441118
13194
280
Books: History
Imreh István: Erdélyi hétköznapok 1750-1850. Társadalom-, és gazdaságtörténeti írások a bomló feudalizmus időszakáról. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
1440384
13195
280
Books: History
Népélet és jogalkotás a középkori Újlakon. Fordította és a kísérő szövegeket írta: Hegedűs Antal. Újvidék, 1983, Forum Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kissé kopottas borítóval.
1 200 HUF
1417642
13196
280
Books: History
Méray-Horváth Károly: Amerika cézárja. Bp., 1915, Athenaeum. Kopott, sérült gerincű díszes vászonkötésben.
1445681
13197
280
Books: History
Fischer Ferenc: Minden erőnkkel a revízióért! Kispest, Fischer Ferenc. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
1 000 HUF
1445440
13198
280
Books: History
1 000 HUF
1441117
13199
280
Books: History
Székely felkelés 1595-1596. Előzményei, lefolyása, következményei. Szerk.: Benkő Samu, Demény Lajos, Vekov Károly, Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
1399146
13200
280
Books: History
Virág Gábor: A kishegyesi iparosság története. Újvidék, 2008, Forum Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1445268
13201
280
Books: History
A dolgozó nép alkotmánya, A Magyar Népköztársaság alkotmánya. Budapest, 1949, Szikra. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt borítóval, sérült kötéssel.
1445055
13202
280
Books: History
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house