Number of items: 215

Humenyánszky Jolán (1942-) szobrászművész vázlatfüzete az 1970-es évekből. Több mint 100, különféle technikával készült rajz nagyméretű füzetben
10061.

12 000 HUF

Illés jelzéssel: Káspi poni a lovasával. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×67 cm
10062.

80 000 HUF
216,80
250,00

Imreh Zsigmond (1900-1965):  Kövesdi utca. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm
10063.

18 000 HUF
48,78
56,25

Irázi Ökrös Géza (?-): Templom utca. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10064.

4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Barátok. Linó, papír, jelzés nélkül, 16×8 cm
10065.

1 200 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Házaspár.  Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm
10066.

1 200 HUF

Jakubetz jelzéssel: Falusi vásár, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 23,5×33,5 cm
10067.

25 000 HUF
67,75
78,13

Kassák jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 105×80 cm
10068.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x20 cm
10069.

1 200 HUF

Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22x17cm
10070.

10 000 HUF

10071.

600 HUF
1,63
1,88

M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
10072.

600 HUF
1,63
1,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF