Number of items: 215

Zajácz Tamás (1952-): Ház a távolban. Valódi bőr falikép, jelzett, 50×70 cm
10170.

1 000 HUF
28

10171.

6 000 HUF

Zalai Németh József (1905-?): Mocsaras táj. Olaj, vászon, foltos, 34×54 cm
10172.

6 000 HUF

Zhang Wei (1952- ): A tölgyfa illata, kínai kalligráfia, rizspapír, jelzett, 68×35 cm.
10173.

800 HUF

Épülő szocializmus, propaganda rézkarcok  (16 db) mappában: Kondor Lajos, Veszprémi Zoltán, Kővári Sándor, Csanády András, Palkó József, Goór Imre, Maros Tordai Anna, 2 db jelzés nélkül, 19×29 cm
10174.

24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzett távol keleti festett selyem kép, üvegezett keretben, 19×21cm
10175.

3 000 HUF

Jelzett távol keleti festett selyem kép, üvegezett keretben, 19×21
10176.

3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Út a hegyoldalon. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm
10177.

12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Nyomat, papír,  30×20 cm
10178.

4 000 HUF

Ősz Dénes(1915-1980): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír,  29×39 cm
10179.

4 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989):Folyópart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 29×39 cm
10180.

3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozició, Nyomat, papír, üvegezett keretben, 26×18 cm
10181.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF