Number of items: 401

Jelzés nélkül: A Győri Likőrgyár Rt. emléklapja. Vegyes technika, papír, 35x24 cm
10392.

2 400 HUF

10393.

110 000 HUF
298,10
343,75

1902 Koronás Madonna a kis Jézussal, orosz ikon, tojás tempera, fa tábla, hátodalon cirill leírással (Szent Panteleimon-monostorban lévő ikon másolata), apró lepattanással, eredeti tartójában / XIXth century: Russian icon Crowned Madonna with baby Jesus. 24×20 cm
10394.

100 000 HUF
271,00
312,50

Jelzés nélkül: Lovasszán. Olaj, vászon, keretben, 30×20 cm
10395.

12 000 HUF
14

Jelzés nélkül: Gallyszedők. Olaj, vászon, sérült, keretben, 70×50 cm
10396.

20 000 HUF
54,20
62,50

10397.

12 000 HUF

cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül,  üvegezett réz keretben, hibás, 6x5cm
10398.

22 000 HUF
59,62
68,75

Jelzés nélkül: The magician. Olaj, vászon, 40×30 cm
10401.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Szarvas. Olaj, vászon, 32×41 cm
10402.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
10403.

5 000 HUF

Jelzés nélkül: Gyümölcsös tál. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 36×22 cm
10404.

2 000 HUF

3 db ex libris  klisék és fametszetek: Vadász, Drahos, K.B, 8×6-8×8 cm
10405.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF