Number of items: 359

13802.

1 000 HUF

13803.

1 000 HUF

Tóth Béla (szerk.): A magyar anekdotakincs. Budapest, 1957, Gondolat Kiadó. Kiadói félvászon kötésben
13804.

1 000 HUF

Myatt Major Frederick: The Illustrated Encyclopedia of Pistols & Revolvers. Belgium, 1980, Salamander Book.   Kiadói karton kötésben fedőborítóval. Szép állapotban.
13805.

1 800 HUF

Temesváry Ferenc: Pisztolyok. A Magyar nemzeti Múzeum tűzifegyver-gyűjteménye. I. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Sok fotóval illusztrált.  Kiadói félvászon kötésben fedő borítóval.
13806.

5 000 HUF

13807.

3 000 HUF

Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Budapest, é.n., Dante. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13808.

1 400 HUF

Tabéry Géza, Incze Ernő: Jókai Erdélyben.  (A legnagyobb magyar regényíró szül. 100. évford.). Oradea, 1925, Sonnenfeld Adolf R.T. Aranyozott, kiadói egészbőr kötésben.
13809.

2 800 HUF

13810.

4 000 HUF

Báró Eötvös József: Gondolatok. Második kiadás. Bp., 1874, Ráth Mór. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
13811.

1 800 HUF

13812.

1 800 HUF

13813.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF