Books: Other rarities Number of items: 290
1233544
13458
266
2 800 HUF
1317813
13459
266
2 000 HUF
1320188
13460
266
Shakespeare idézetek - Shakespearian quotations. Összeáll. Ifj. Blanár Imre. Rákosi Jenő előszavával. Bp. 1928, Biró. 152 sztl. lev. 12 t. Angol - magyar kétnyelvű kiadás. Kiadói, kissé sérült félbőrkötésben, a szerkesztő Blanár Imre dedikációjával, valamint egyéni pecsétjével.
4 000 HUF
1320191
13461
266
Heine: Firenzei éjszakák. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., 1923, Dante. Hungária ny. 91 p. A címlappal együtt négy, színezett kőnyomattal. Kissé kopottas kiadói félvászonkötésben.
1 200 HUF
1321311
13462
266
Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont" 111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban
2 600 HUF
1321317
13463
266
1 800 HUF
1321315
13464
266
Ego: Dr. Barkó Miklósné. Bp., 1930. Szerzői. Dedikált! Kiadói papírkötésben, Gerincnél kissé elvált és kis hiány.
2 600 HUF
1330905
13465
266
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1 000 HUF
1330903
13466
266
1 000 HUF
1330894
13467
266
1 000 HUF
1330898
13468
266
Kőműves Imre: Egy marék hamu. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1 000 HUF
1330900
13469
266
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house