Books: Other rarities Number of items: 262
1217440
13997
262
1 800 HUF
1220237
13998
262
Füzesséry Bertalan: A nagy franczia forradalom. Történeti tragoedia 5 felvonásban. [Kassa], [1886], [Bernovits]. Kötése elválik, utólag ragasztott lapokkal, hiányos.
1294922
13999
262
3 000 HUF
1257718
14000
262
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Nyolczadik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 288 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
8 000 HUF
1255660
14001
262
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Hetedik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 274 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
8 000 HUF
1255644
14002
262
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Első kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 250 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
8 000 HUF
1251625
14003
262
2 000 HUF
1255529
14004
262
1 000 HUF
1250041
14005
262
Barcza-Tóth: Tanulj sakkozni! Bp., 1954, Sport. Kiadói kopottas papírkötésben, több helyen bejegyzésekkel.
1 800 HUF
1251643
14006
262
3 000 HUF
1251990
14007
262
1 200 HUF
1236817
14008
262
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house