Number of items: 188

Halassy jelzéssel: Vadkacsák, akvarell, papír, üvegezett keretben, 27x37cm
10048.

2 000 HUF
11

Halápy jelzéssel: Kis házak az erdő mélyén. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, 22x43 cm
10049.

4 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, foltos-hibás, 28×20 cm
10050.

4 000 HUF

1917 Helbing Ferenc (1870-1958): IV. Károly király hitlevelének borítója. Lithográfia. 23x30 cm
10051.

5 000 HUF

10052.

8 000 HUF

Holló jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 50×80 cm
10053.

16 000 HUF
43,36
50,00

Mária a kisdeddel, ikon. Tojástempera, farost, jelzett (Honfiné), 40x30 cm
10054.

6 000 HUF

Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Fej nélküli akt, pasztell, papír, 64,5×50 cm
10055.

1 600 HUF
9

Hornyánszky hagyatéki pecséttel, cigarettázó, kollázs- vegyes technika, hugarocell, 50×20 cm
10056.

1 600 HUF
31

Horváth Ágota (?- ): Abuja felett az ég, vegyes technika, farost, jelzett, fa keretben, 34×44,5 cm
10057.

8 000 HUF

Horváth Ágota (?- ): Mozaik, vegyes technika, jelzés nélkül, farost, 35×45,5 cm
10058.

5 000 HUF

Igaly József (1905-1980): Emelkedő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×48 cm
10059.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF