Number of items: 188

Saly Németh László (1920-2001): Erotikus álmok, olaj, farost, hátulján a festő ajánló soraival és aláírásával, 40×30 cm
10120.

22 000 HUF
59,62
68,75

10121.

14 000 HUF
37,94
43,75

10122.

2 600 HUF
7,05

Séday jelzéssel: Csendélet,olaj, farost, keretben,  32x24cm
10123.

2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Faluszéle, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 22×31 cm
10124.

5 000 HUF

10125.

10 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Zebegény 1950. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27,5×20,5 cm
10126.

2 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Női akt, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24×18 cm
10127.

4 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Parasztház. Akvarell, papír, jelzett, 25×25 cm
10128.

3 000 HUF

Stein jelzéssel: Büszt. Szén, papír, üvegezett keretben, jelzett, 58x36 cm
10129.

3 200 HUF
8,67
10,00

10130.

24 000 HUF
65,04
75,00

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Fiúk-lányok az erdőben, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
10131.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF