Printed Materials

Number of items: 361

1930 a Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 8. évf 1-2. lapszáma, teljes évfolyam, érdekes írásokkal, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
13595.

2 000 HUF

Amíg városatya lettem... A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye. Szerk.: György Endre. Bp., 1930, Biró Miklós Nyomdai Műintézet Rt. Kopott vászonkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
13596.

5 000 HUF

1931 a Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 9. évf 1-2. lapszáma, teljes évfolyam, érdekes írásokkal, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
13597.

2 000 HUF

cca 1931 Kleines Album von der Sächsischen Schweiz, 14 db látképet tartalmazó, kisméretű leporelló album, kissé megviselt borítóval
13598.

1 000 HUF

1931 Budapest Nemzetközi  Turisztikai Kongresszus német nyelvű nyomtatványa, pp.:4, 24x11cm+ kapcsolódó nyomtatvány + levelezőlap
13599.

1 000 HUF

1932. jan. 04. A reggel. Felelős szerkesztő: Lázár Miklós
13600.

800 HUF

cca 1932 Feldgen, Niklaszewki sportteljesítményének nyomtatványa fotókkal illusztrálva,25x19cm
13601.

1 000 HUF

1932 Farkas László kertészete, Jászkarajenő (Pest VM.)Évelő növények árjegyzéke. Sok hasznos tanáccsal. pp: 32,
13602.

1 000 HUF

1932 a Nyugat 25. évf. 3. és 5. lapszáma, kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
13603.

1 000 HUF

13604.

2 000 HUF

1932 a Sporthírlap 23. évf. 53-71. sz. (július-szeptember), ill. a Nemzeti Sport 24. évf. 172-200. sz. (szeptember-október) benne többek között hírekkel a Los Angelesben megrendezett 10. nyári olimpiáról, Klebelsberg Kuno haláláról (okt. 12.), stb., egy kötetbe kötve, kissé kopott félvászon kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, egyébként jó állapotban
13605.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1933, 1938 6 db mini újság, Színházi Élet gyermekmellékletei: Kis Színházi 3 db, Boldog Ifjúság 3 db, benne képregényekkel
13606.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF