Number of items: 257

13946.

800 HUF

Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
13947.

800 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, viseltes állapotban.
13948.

800 HUF

13949.

7 000 HUF
18,97
21,88

13950.

1 000 HUF

13951.

2 200 HUF
5,96
6,88

13952.

2 000 HUF

13953.

5 000 HUF

13954.

2 800 HUF

May Károly: Karácsony. Utazási elbeszélés. Fordította Szekrényi Lajos lelkész. Bp., 1898. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerince sérült, szakadt, viseltes állapotban.
13955.

1 000 HUF

Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
13956.

1 000 HUF

Verne Gyula: Dél csillaga regény a Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat kiadásában, hiányzó gerinccel
13957.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF