Books: Other rarities Number of items: 134
1136824
12843
242
A Pesti Hírlap könyvtára. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kicsit laza, kopottas vászonkötésben.
2 000 HUF
1132648
12844
242
Heinrich Heine: Atta troll. Erdődy János fordításával. Bp., 1958. Corvina. Bibliofil, sorszámozott, félbőr kötésben, csak 500 pld ban jelent meg
3 000 HUF
1132696
12845
242
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat. Stephaneum. 123 p. Illusztrált félvászon kötésben. (A fűzés belül elvált)
1 800 HUF
1132650
12846
242
1 800 HUF
1134099
12847
242
Takáts Gyula: Családfa helyett. (Versek.) Első kiadás. Bp. (1941.) Bolyai Akadémia 80 l. Bolyai könyvek. A boríton lévő Takáts Gyula portré Szabó Vladimir munkája. Kiadói papírkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban
1 000 HUF
1134108
12848
242
1 200 HUF
1133536
12849
242
900
Thackeray: Kisregények. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben. Bp., 1975. Helikon.
1136089
12850
242
Salzmann: Rák-könyvetske útmutatás az okossággal ellenkező gyermek-nevelésről. Fordította E. H. J. Kolozsvár, 1832. Burián. Első 10 levél szöveget is érintő hiánnyal. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával.
1 000 HUF
1133363
12851
242
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Bp., 1969. Táncsics.
1 000 HUF
1132466
12852
242
Móricz Zsigmond: Kelet népe. Első kiadás! Bp., 1942.; Pesti Lloyd társulat nyomdája. Papírkötésben.
1 400 HUF
1131827
12853
242
Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1131821
12854
242
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house