https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 201

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
1
13723.

Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
1
13724.

Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
13725.

Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Schmidt József: A nyelv és a nyelvek. Élet és Tudomány I. Budapest, 1923, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
1
13726.

Schmidt József: A nyelv és a nyelvek. Élet és Tudomány I. Budapest, 1923, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.
1
13727.

Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története. 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói papír kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.
1
13728.

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története. 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói papír kötésben, fedőborítóval. Jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
1
13729.

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Vas Gereben összes munkái. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 7 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kisebb hibákkal néhány kötetben
1
13730.

Vas Gereben összes munkái. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 7 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kisebb hibákkal néhány kötetben

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
1
13731.

Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
1
13732.

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Koszter atya: Nos rector. A magyar főiskolai hallgatók könyve. Bp., Kiadói papírkötés, gerincnél levált, szakadt, egyébként jó állapotban.
1
13733.

Koszter atya: Nos rector. A magyar főiskolai hallgatók könyve. Bp., Kiadói papírkötés, gerincnél levált, szakadt, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Müller Péter: Benső mosoly I-II(Az önismeretről, A meditációról). Bp., 1998-1999, Édesvíz Kiadói. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13734.

Müller Péter: Benső mosoly I-II(Az önismeretről, A meditációról). Bp., 1998-1999, Édesvíz Kiadói. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment