Art-ceramics
Number of items: 48
962481
11068
241
Art-ceramics
Villeroy & Boch Mettlach sörös korsó (250 ml), jelzett, hibátlan, matricás, m:10,5 cm/ Villeroy & Boch Mettlach Beer Stein Mug, perfect condition
2 000 HUF
1039840
11069
241
Art-ceramics
8 000 HUF
1124776
11070
241
Art-ceramics
Jelzett indián lány, kerámia, hibátlan, m:20cm
1124854
11071
241
Art-ceramics
Jelzés nélkül: 2 db antik kínai kerámia figura, kézzel festett, több lepattanással, m:40 cm
2 000 HUF
1126096
11072
241
Art-ceramics
2 db bohóc figurás só és bors tartó, kézzel festett, egyik sérült, jelzés nélkül, m:8 cm
1 600 HUF
1127760
11073
241
Art-ceramics
Korcsolyázó nő, fali festett kerámia, sérült, 24×28 cm
1 000 HUF
1124022
11075
241
Art-ceramics
Kerámia gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, Herend jelzéssel, m: 20 cm
1 000 HUF
1124501
11076
241
Art-ceramics
Maszk, festett kerámia falikép, mázhibával, 28x17 cm
3 000 HUF
1124503
11077
241
Art-ceramics
Maszk, festett kerámia falikép, hibátlan, 26x25 cm
3 000 HUF
1104906
11078
241
Art-ceramics
2 db mázas kerámia tárgy, hibátlanok, m:8 cm, 15×9 cm
1 000 HUF
1024822
11079
241
Art-ceramics
Nép mintás "Ewiglich Dein" feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélű váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
1 000 HUF
1076525
11080
241
Art-ceramics
3 db mókás kerámia figura, m: 9, 10 ás 11 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m