Hungarian commemorative medallions Number of items: 118
1130224
30550
241
Hungarian commemorative medallions
Numismatics
Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Br emlékérem tokban (65mm) T:1
1 000 HUF
1124484
30551
241
Numismatics
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A vállalat kiváló brigádja" Br emlékérem (70mm), 1982. "LEHEL 1952-1982 / Harminc éves a hűtőgépgyár" Br emlékérem. Szign.:HG, Sz (49mm), ~1990. "Szolnoki Főiskola" fém emlékérem (60mm), "Honvédelmi Minisztérium" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:2
1 000 HUF
659455
30552
241
Numismatics
1738. "Eszterházy Imre pappá szentelése" Ag emlékérem. Szign.: Donner Matthias (1704-1756) (4.16g/23.12mm) T:2,2- R! ph., foglalat nyom Hungary 1738. "Ordination of Imre Eszterházy" commemorative Ag medallion. "EMERICVS EC ESTERHAZY A E S S R I P P RH / SACERDOS ITERVM - MDCCXXXVIII" Sign.: MD (4.16g/23.12mm) C:aXF R! edge error, frame mark
18 000 HUF
1108730
30553
241
Numismatics
1867. "A Buda-pesti koronázás emlékéül 1867 / Éljen a király, éljen a haza" ón emlékérem füllel (32,5mm) T:3- 856653
30554
241
Numismatics
1876. "Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden" Br emlékérem. "AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / EMLÉK ÉREM" (40mm) T:2,2- Hungary 1876. "National Industry, Crop and Animal Exhibition in Szeged" commemorative Br medallion (40mm) C:aXF
5 000 HUF
1124660
30555
241
Numismatics
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten / Koburg Herczegné az Orsz. Nőiparkiállítás Védnöke" fém emlékérem (36mm) T:2- ph.
1 000 HUF
1124338
30556
241
Numismatics
1894. "Jézus Szent Szíve Templomának felszentelési ünnepélye emlékére - Kőszeg" Br emlékérem füllel. Szign.: K.J. (29mm) T:2-
1 800 HUF
1124333
30557
241
Numismatics
1896. "A Pinkafői Katolikus Legényegylet zászlószentelésének emlékére / Isten áldja a tisztes ipart" Br emlékérem füllel (29mm) T:2
1 800 HUF
1125809
30558
241
5500
Numismatics
1910. "Országos Szőlő és Borkiállítás Szegeden / 1910. Szept. 25-27" jelzett Ag emlékérem (22g/0.990/40mm) T:2,2- kis ü.
5 500 HUF
982939
30559
241
Numismatics
1933. "Gödöllői királyi kastély" ezüstzött fém cserkész plakett (47x47mm) T:2-
6 000 HUF
1127639
30560
241
Numismatics
1937. "A Magyar Athletika Barátainak Országos Egyesülete Budapest 1937. VIII. 20." zománcozott Br emlékplakett (43-52mm) + Szalmássy István DN "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (39mm) T:2-
1 000 HUF
1109474
30561
241
Numismatics
1943. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" fém emlékérem, hátlapján "Kovács Istvánnak a W.M.T.K. ökölvívó sz.o. legszorgalmasabb tagjának" Szign.:FONYÓ (50mm) T:2 ph.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house