Jewellery

Number of items: 46

Ezüst (Ag) fényképtartó, kinyitható medál / Silver photo holder 8g 0,925
19012.

1 000 HUF
11

Két ezüst (Ag) szentkép medál / Silver Holy medals
19013.

1 600 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű geometrikus mintával / Silver ring 8g
19014.

1 000 HUF

Ezüst ceruza kőberakásos dísszel, Ag., br.: 16gr, jelzett, h:13cm/ Silver pencil with stone decoration, Ag, br .: 16gr, signed, L.: 13cm
19015.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst ceruza bakelit gombbal, , Ag., br.: 14gr, jelzett (900), h:11cm/ Silver pencil with bakelite button, Ag, br .: 14gr marked(900) l.: 11cm
19016.

4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst nyaklánc féldrágakővel / Silver necklace
19017.

1 200 HUF

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománcberakással, 8x7,5 cm / Silver cigarette holder 112 g
19018.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, rajta dísznek való lyukkal / Silver cigarette holder 84 g
19019.

13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst (Ag.) női zsebóra, számlap hiányzik, jelzett, müködő szerkezet, bruttó: 24 g
19020.

4 000 HUF

cca 1900 Ezüst cigarettatartó, agárfejes fémjel, díszes "Kata" felirattal, 70g 7,5x5cm
19021.

10 000 HUF

cca 1920 Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, nettó: 142 g, 7,5×11 cm
19022.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, zománc díszítéssel, néhol kipattant, 7,5×8,5 cm, nettó:120 g
19023.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF