Jewellery

Number of items: 46

Ezüst (Ag.) emlék kanál, zománcozott, jelzett (800), h:9,5 cm
19024.

1 600 HUF

Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, "Lőcsei fehér  asszony" felirattal, jelzett, buttó:4,6g / Gold-plated silver pendant, br, Ag. 4,6g marked
19025.

1 800 HUF
13

Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó 42 g
19026.

4 800 HUF
13,01
15,00

Antik ezüst (Ag.) nyelű kés és villa, "V. V." monogrammal, jelzett (1843? Pest?), br. 165 g
19027.

11 000 HUF
29,81
34,38

19028.

14 000 HUF
37,94
43,75

Hólyagos peremű ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (ATK?) piszkos de jó állapotban van, d:21,5 cm, nettó: 274 g.
19029.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag.) tojástartó, jelzett, nettó 49 g
19030.

6 000 HUF

Ezüst (Ag.) kisváza, jelzett, m: 15 cm, nettó 66 g
19031.

8 000 HUF

Dekoratív, növényi motívumokkal rendkívül gazdagon díszített ezüst (Ag.) tartó, jelzés nélkül, m: 17 cm, nettó 117 g
19032.

14 000 HUF
37,94
43,75

19033.

190 000 HUF
514,91
593,75

19034.

110 000 HUF
298,10
343,75

19035.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF