https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 146

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1902 Caprice, Humoristisch-Satyrisches Wochenblatt, I. Jahrgang Nr. 21-39., az hetilap több száma könyvbe kötve, jó állapotban / guter Zustand
1
12507.

1902 Caprice, Humoristisch-Satyrisches Wochenblatt, I. Jahrgang Nr. 21-39., az hetilap több száma könyvbe kötve, jó állapotban / guter Zustand

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1905 Czárán Gyula: A révi Zichy-cseppkőbarlang, különlenyomat az Erdély 1905. 1-2. számából, az Erdélyi Kárpát Egyesület Kiadása, 18p
1
12509.

1905 Czárán Gyula: A révi Zichy-cseppkőbarlang, különlenyomat az Erdély 1905. 1-2. számából, az Erdélyi Kárpát Egyesület Kiadása, 18p

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1906 október 24. Menü kártya Regényi Lajos felirattal
1
12510.

1906 október 24. Menü kártya Regényi Lajos felirattal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
12511.

1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.  First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of "Dianabad", Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessor's entry on the title page.
1
12512.

20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.

First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of "Dianabad", Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessor's entry on the title page.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Szvacsina Géza kolozsvári polgármester névjegykártyája / Card of the major of Cluj
1
12514.

cca 1910 Szvacsina Géza kolozsvári polgármester névjegykártyája / Card of the major of Cluj

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
4
 
cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, jó állapotban 60x50 cm
1
12515.

cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, jó állapotban 60x50 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910 Verespatak és környéke. Csiky Lajos felvételei 18 képet tartalmazó füzet. / cca 1910 Rosia Montana booklet with 18 photos. 18x12 cm
1
12516.

cca 1910 Verespatak és környéke. Csiky Lajos
felvételei 18 képet tartalmazó füzet. / cca 1910
Rosia Montana booklet with 18 photos. 18x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Franciaország, Versailles, 20 lapos nagyalakú képes füzet / France, Picture booklet with 20 pages
1
12517.

cca 1910 Franciaország, Versailles, 20 lapos nagyalakú képes füzet / France, Picture booklet with 20 pages

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági  telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
1
12518.

1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
1
12519.

1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1913-  Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede,  Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.
1
12521.

1913- Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede, Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment